Ste výrobca reklamy?

3M fólie pre dekorácie skla, interiéry a dokončujúcu architektúruArchitektúra inak

Predstavujeme vám fólie ako súčasť architektúry, tak ako ich možno aj nepoznáte. Fólie nielen ako pomocné riešenie v rámci dotvorenia skla, ale ako riešenia vytvárajúce architektúru v mnohých svojich premenách a možnostiach prekvapiť, priniesť niečo nové do vizuálov interiérov a exteriérov budov.

radiant_variousModerné materiály

Súčasné potreby pre dokončenie interiérovej architektúry, prípadne dotvorenie fasád budov vnímame ako proces, ktorý musí byť flexibilný, vzhľadovo, materiálovo dokonalý a kvalitou zodpovedný. Proces, ktorý si vyžaduje riešenia kreatívne, prínosné, finančne, konštrukčne a časovo nenáročné.

Cenovo výhodné

Dosiahnite v interiéroch povrchy materiálov ako drevo, kov, kameň za zlomok skutočnej ceny týchto materiálov. Aplikácia fólií DI-NOC priamo na steny, sadrokartóny či stropy šetrí čas aj peniaze. Dekorácie skla a fasád sú nielen lacnejšie ako iné úpravy skla ale veľmi výhodne vymeniteľné, prípadne odstrániteľné.

Flexibilita

Premeny ineriérov, vytváranie privátnych zón, dekorácie budov ako aj ich exteriérov a rôznych prvkov architektúry. Flexibilita vinylu vám umožňuje použiť materiály na rovné plochy aj zložité krivky. Sloboda v plánovaní a cenová dostupnosť otvára priestor pre kreativitu.

Toto všetko môžete dosiahnuť s fóliami 3M™ a našimi skúsenosťami v oblasti technickej a materiálovej znalosti pri riešení náročných projektov.

sf_kniznica2 dinoc_svietiaca_stena salonik zeleny_raster_chodba

dinoc_svietiaca_stena2Spolupráca

Ponúkame vám spoluprácu v oblasti dodávok materiálov a technického poradenstva ako aj komplexné realizácie v každej oblasti riešení, ktoré ponúkame.

Katalóg našich riešení