architekt-fasada

Fasádne a nástenné riešenia


sf_kniznica1Fólie pre dotvorenie fasád budov a dekorácie stien

Fólie ako náhrada striekaných farieb

3M™ fólie pre náhradu striekaných farieb sa rýchlo a ľahko inštalujú. Je jednoduché ich plánovať vďaka tomu, že sa realizujú po dokončení budovy a nie predom. Umožňujú realizovať projekty s garanciami viac ako 10 rokov, rovnako ako pri striekaných farbách a je jednoduché ich vymeniť alebo úplne odstrániť pri potrebe zmeny štýlu.

barcode0  barcode3  barcode1  barcode2

dhl1  dhl2  belgicko2  belgicko1

Translucentné fólie na fasádach budov

Translucentné fólie sú materiály vždy jednotnej farby, ktoré pri podsvietení reprodukujú svetlo vo svojom farebnom odtieni veľmi sýto a homogénne. Na výber je množstvo farebných odtieňov ako aj kvalitatívnych stupňov. Fólie je možné rovnako ako sklodekoratívne fólie potláčať a dosahovať tak zaujímavé efekty.

fasada_translucent1  fasada_translucent2

Perforované fólie

Perforované fólie vďaka čiernej vrstve zo strany lepidla takmer vôbec nebránia výhľadu z budovy a zo strany pohľadovej ponúkajú veľa možností pri dotváraní vzhľadu architektúry. Pre interiéry ponúkame ako jeden z mála spracovateľov aj variant s obojstranným motívom.

fasada_praha  perfor

Nástenné, omietkové a reliéfne

Akákoľvek štruktúra, obkladaná fasáda, omietka s hrubým zrnom aj s hlbokým reliéfom je ideálna pre nástenné fólie. Tento interiérový moment bude na nerozoznanie od striekaných motívov s tým, že zaručene sa bude dať bez zvyškov odstrániť aj z náročných a nasiakavých povrchov ako biely mramor, pieskovec a podobne.

disney_stena1  nascar_stena  bud_light