architektura-sklodekor

3M fólie pre dekorácie skla, okien a výkladov


Kúpiť sklodekoratívne fólie

Dekorácie skla 3M fóliami spracovnými technikou digitálnej tlače a rezania

Kombinácia tlače a rezaniaTechnologické možnosti spracovania sklodekoratívnych fólií prinášajú slobodu pri realizácii vašich nápadov a dotváraní presklenných interiérov a fasád.

Z fólií je možné rezať ľubovoľné tvary rôznych veľkostí a počtu, prípadne sú vhodné pre plnofarebnú potlač. Alebo spojte obe technológie pre dosiahnutie príťažlivých efektov.

Dekorácie skla rezanou grafikou

Je už tradičný spôsob spracovania, pri ktorom je možné z fólie vyrezať akýkoľvek tvar, segment, grafický prvok, ktorý sa následne aplikuje na sklo. Najčastejšie používané sú fólie s efektom pieskovaného alebo matného skla.

kancle_sukromie  millers  priecka_vlna  raster  reifeisen  stromy_vchod

Dekorácie skla tlačenou grafikou

Matné, kryštalické alebo pieskové fólie je tiež možné potláčať akýmkoľvek foto motívom. Na inak pocitovo studenom skle nechajte vyniknúť svoje nápady. Techniku rezania a tlače je samozrejme možné kombinovať na dosiahnutie rôznych efektov.

zilina1  zilina2  zeleny_raster  zeleny_raster_chodba

Dekorácie skla tlačenou grafikou na opticky čírej 3M fólii

Pojem transparentná fólia, znamená, že fólia je priehľadná, napriek tomu že jemne skresľuje pri pohľade cez sklo. 3M vyvinula jedinečný materiál, ktorý je v nepotlačených častiach opticky číry ako sklo, takže ho nevnímate. Pri plnej potlači táto fólia pôsobí ako veľmi efektný diapozitív. Vytlačené osamotené objekty vyzerajú ako vyrezané, pritom je fólia v plnej ploche, čo predlžuje životnosť a zjednodušuje údržbu.

sharkyy  transparent  pes_a_macka

_sjh9368  _sjh9374  _sjh9377  _sjh9389

Dekorácie skla kryštalickými a zrkadlovými fóliami

3M™ zrkadlové fólie so zárukami aj pre exteriér sa po aplikácii na rovný povrch zmenia na takmer perfektné zrkadlo. Je možné z nich rezať akékoľvek tvary, prípadne ich potláčať. Opticky zväčšiť interiér nebolo nikdy jednoduchšie. Fólie s kryštalickým efektom sú ojedinelým dizajnom na trhu v homogenite a prevedení kryštálikov z oboch strán. Stačí si vybrať tú správnu farbu.

silver%20mirror2  7725-324  7725-vzorkovnik

Ponúkame vám spoluprácu v oblasti dekorácií skla od návrhu až po realizáciu