solarky

Solárne a bezpečnostné fólie


Bezpečie a úspora energií v budovách – 3M™ Scotchtint™

Solárne fólie na oknách nie sú len pre staré budovy. Nie sú to len tmavé fólie, ktoré 1bstiahnu svetlo v interiéri. Ak sú od 3M™, sú to fólie s vysokou účinnosťou zadržaného tepla, ktoré vám vieme ponúknuť v tónoch od takmer čírych (59% solárny výkon) po rôzne odtiene pre to najlepšie riešenie na oknách budov.


solarkyVerejný nepriateľ číslo 1 pre interiéry a ich stálosť je UV žiarenie, ktoré spoľahlivo 3M™ solárne fólie zadržia v celom jeho spektre. Eliminujú prenikajúce slnečné žiarenie, čím zabraňujú prehrievaniu interiérov v letných mesiacoch a niektoré typy zároveň zabraňujú unikať nakúrenému teplu v zimných mesiacoh.

Rozdiel v nákladoch na energie pri chladení budov je tak veľký, že už teraz vám vieme sľúbiť návratnosť do 2 rokov. V špecifických prípadoch ešte skôr.

V prípade záujmu o návrh riešenia a realizáciu nás prosím kontujte tu

cg embarcadero7a solarky solarky2 solarky4 solarky5


Kúpiť solárne a bezpečnostné fólie 3M

Solárne fólie

Solárne fólie 3M Scotchtint™ zabraňujú prehrievaniu interiérov bytových alebo 3m%20solarne%20okenne%20folie-1kancelárskych priestorov počas letných mesiacov. Tým umožňujú výraznú úsporu nákladov klimatizovaných miestností. Solárne fólie Vás dokonale zbavia nežiadúceho oslnenia počas práce alebo relaxu. Lepidlo, ktoré sa nachádza vo fóliach 3M, zabraňuje prepúšťaniu UV žiarenia až o 99% , čím chránite Vaše zdravie a majetok pred zostarnutím. Pomôže Vám aj zvýšiť Vašu intimitu v priestoroch a zbavíte sa tým nepríjemnému pohľadu ľudí.

Prestige fólie

Novým produktom medzi okennými fóliami 3M je prémiová séria Prestige, ktorá má bezkonkurenčný pomer medzi podielom prepusteného viditeľného svetla a odrazeného tepla.  Vďaka inšpirácii prírodou používa táto nanotechnológia stovky veľmi presných vrstiev polymérového materiálu a dosahuje tak svojho pozoruhodného účinku. Narozdiel od tradičných pokovených fólií to tiež znamená, že tu nemôže dôjsť ku korózii, alebo rušeniu signálu mobilných sietí.  

Viac informácií a technické listy o Prestige sérii

Night Vision fólie

Solárne fólie ktoré patria medzi špičku na trhu. Predstavujú sériu troch odtieňov s doživotnou 3m%20solarne%20a%20bezpecnostne%20okenne%20folie%20prestige%2070-1 stálosťou farby čo znamená, že po aplikácii nezmenia svoj odtieň a ani nevyblednú. Dvojitá reflexná technológia poskytuje súkromie cez deň a zároveň umožňuje ľahšiu priehladnosť von v noci.

Viac informácií a technické listy o Night Vision sérii

Tradičná solárna séria

Táto séria poskytuje portfólio ekonomických solárnych okenných fólií.
Nájdete tu fólie rôznych farieb - cez strieborné, neutrálne, bronzové, niklové až po jantárové.

Viac informácií a technické listy o fóliach v tradičnej sérii

Rezidenčné UV fólie majú dve hlavné úlohy: zvýšenie domáceho pohodlia odrážaním tepelného žiarenia a ochranu pred čoraz silnejšími UV ľúčmi. Priehľadné fólie 3M odrážajú až 99%  UV ľúčov. Táto vlastnosť napomáha udržat teplotu Vášho domova, čím chráni Vaše zdravie a znižuje účty za energie. 

  

Bezpečnostné fólie

bezpecnostne 3M™ Bezpečnostné fólie ochraňujú ľudí a majetok

Ochrana bezpečia ľudí a prostredia, v ktorom sa pohybujú, je dôležitou úlohou3m%20bezpecnostne%20okenne%20folie-1
súčasnosti. Aj sklo môže byť nebezpečný materiál, rozbité sklenené úlomky sú potenciálnou hrozbou pre ľudské zdravie. Tiež väčšie kusy rozbitého tvrdeného skla môžu byť nebezpečne použité vandalmi. Pre rozhodnutie, či sú potrebné ďalšie opatrenia na zdokonalenie funkčnosti daného skla, je dôležité poznať typ skla a potenciálne hrozby jeho poškodenia:  

Náhodné rozbitie: ochrana pred zranením po kontakte so sklom;  napríklad deti v školách, alebo ľudia, ktorí padnú alebo zakopnú o sklenené  okná a dvere.    

Úmyselné rozbitie: ochrana pred zranením spôsobeným úmyselným útokom ako sú vlámania, výtržníctvo, teroristické explózie. 

 

Ultra bezpečnostná séria

Sú tenké, extra silné fólie, vyrobené z mikrovrstvovej polyesterovej konštrukcie. Sú vyvinuté špeciálne na ochranu pred teroristickými útokmi. Ultra bezpečnostné fólie tým vo významnej miere prispievajú k bezpečnosti na kritických miestach - tam, kde je ochrana ľudí a budov najdôležitejšia - napríklad vládne budovy, veľvyslanectvá, letiská, nemocnice a školy.

Viac informácií a technické listy o Ultra bezpečnostnej sérii

Štandardná bezpečnostná séria

Pozostávajú z tenkej, jedno- alebo viacvrstvovej polyesterovej konštrukcie. Pracujú ako takmer nepretrhnuteľný ochranný štít na sklenených oknách a dverách. Tým ochraňujú budovu pred pred vlámaniami a vandalizmom. Poškodenie budovy a nábytku z odletujúceho skla môže byť významne redukovaná, keďže fólia drží roztrieštené kúsky skla na mieste.

Viac informácií a technické listy o Štandardnej bezpečnostnej sérii

Kombinované solárno bezpečnostné fólie

Kombinujú ochranu pred slnkom s bezpečnostnými funkcami bezpečnostných fólií, čím zabezpečujú komfortnejšie prostredie so zvýšenou bezpečnosťou. Kombinované fólie sú dostupné vo viacerých farbách a rôznej úrovni hutnosti.
Viac informácií o nich nájdete v sekcii o Ultra a Štandardnej bezpečnostnej sérii.

 

rozbite%20sklo sf%20stolik bezpecnostne_folie

Vídeá

 bezp_fol_video_foto bezp_fol_video_foto2 bezp_fol_video_foto3 bezp_fol_video_foto4


Kúpiť solárne a bezpečnostné fólie 3M