whiteboard-banner

Whiteboard™


Kúpiť Whiteboard

3M™ Samolepiace popisovateľné projekčné tabule PWF-500

3M™ Samolepiacu popisovateľnú projekčnú tabuľu PWF-500 je možné použiť na množstvo druhov aplikácií, a to pre verejné aj súkromné použitie. Vďaka jedinečnej konštrukcii môžu byť texty a nákresy vytvorené fixkami na báze vody jednoducho odstránené. Zároveň môže byť tabuľa použitá ako projekčné plátno.

Jednoduchou aplikáciou na steny alebo priečky môžete vytvoriť popisovateľnú projekčnú tabuľu prakticky akejkoľvek veľkosti. Typické aplikácie sú od zasadačiek, kancelárií, cez školy a škôlky až po maloobchodné predajne a mnoho ďalších.
3M Samolepiaca popisovateľná projekčná tabuľa PWF-500 je jedinečné, inovatívne a prestížne riešenie, kombinujúce funkčnosť a praktickosť s modernou estetikou. Nie je len oveľa ľahšia ako tradičné projekčné plátno, ale tiež šetrí miesto a poskytuje dokonalú dizjanovú integráciu do okolitého prostredia.

konferenckakonferencka2

 

 

 

 

 

Produktový list 3M WHITEBOARD PWF-500

Výsledkom niekoľkých dekád skúseností 3M s výrobou samolepiacich fólií je aj táto samolepiaca tabuľa vo výnimočnej kvalite a jedinečnej 12-ročnej životnosti. Jednoducho sa udržiava bežne používanými čistiacimi prostriedkami a vďaka odolnosti voči nárazu a škrabancom je vhodná aj pre náročnejšie prostredia - napr. školy a maloobchodné predajne.

K dispozícii je aj varianta WBF-111. Táto fólia je vysokolesklá a použitelná iba na popisovanie.