architekt-nomad

Čisitiace rohože NOMAD™


Kúpiť rohože NOMAD

Vstupné rohožové systémy

vstupny_obrazok

Špina, štrk a voda, vnášané do budovy na podrážkach topánok zanechávajú neestetické stopy. Z toho tiež vyplýva nebezpečenstvo potencionálneho pošmyknutia, vysoké náklady na mnohonásobné čistiace režimy a neestetické nielen vstupné priestory, ale tiež ďalšie podlahy v budove. Efektívny a atraktívny rohožový systém môže napomáhať i vytváraniu prívetivejšieho vstupného priestoru pre návštevníkov a zamestnancov. Môže tiež znížiť riziko pošmyknutia a hrá dôležitú úlohu pri redukovaní nákladov na údržbu.

Takmer pred 30 rokmi vedci 3M vytvárali produkt, ktorý by efektívne chránil vstupné priestory budov od špiny. Vytvorili prvú rohož Nomad s revolučnými vinylovými “skrútenými slučkami”. V spojení s technológiou kobercových vlákien 3M významne rozširovalo sortiment vchodových rohoží počas mnohých rokov. A dnes, vďaka neustálej inovácii a výskumu, je dostupné celé spektrum od rohoží s hliníkovým okrajom až po textilné podlahové krytiny. Rohože Nomad majú širokú škálu využitia po celej Európe, od hlavnej ulice v Anglicku, cez nákupné centrá v Nemecku, kiná v Taliansku až po letiská v Nórsku.

Vstupný rohožový systém pomôže vyriešiť problém so špinou a vlhkosťou v budove čo najefektívnejším spôsobom. Ideálny systém by mal zahŕňať až 3 zóny rohoží: primárna (vonkajšia) rohož, hlavná (vnútorná - zapustená) rohož, a sekundárna (vnútorna) rohož.

V nasledujúcej tabulke si môžete vybrať správnu rohož podľa počtu prechodov, alebo umiestnenia.

nomad_tabulka_prechody

 
Prezrite si prosím priložené katalógy riešení 3M NOMAD,
prípadne nás kontaktujte pre správny výber produktu alebo konzultáciu.

rohoze%203m%20nomad_titulka  rohoz%203m%20nomad%20basic