dinoc_banner_1m

Interiéry, exteriéry budov a prvky architektúry


Kúpiť fólie DI-NOC

3M™ DI-NOC™ – Materiály pre architektúru

Tvarovateľné fólie s vlastným lepidlom zahŕňajú vyše 600 vzorov vo viac ako 25 produktových skupinách, od kovových po textilné, od kamenných po lakované, od drevených po uhlíkové, od prírodných po hi-tech materiály. Tento robustný a veľmi odolný materiál, ktorý je zároveň tvárny, je ideálny na dotvorenie interiérov ako aj exteriérov budov s možnosťou jednoduchej obmeny vzhľadu.

3m_dinoc_1  3m_dinoc_2  3m_dinoc_3

Katalóg všetkých dostupných vzorov nájdete tu

Tieto fólie hravo nahradia interiérové tapety, drevené obklady, podhľady a stropy alebo perfektne dokončia interiéry výťahov. A to všetko s dychvyrážajúcou presnosťou dizajnu vyrobeného japonskou precíznosťou. Dizajn povrchov netvorí len precízna potlač s ťažko čitateľným rastrom ale aj odlesk a rôzny reliéf, ktorého je možné sa dotknúť.

3m_dinoc_loby1  3m_dinoc_loby2  3m_dinoc_loby3  3m_dinoc_loby4

Fólie sú vhodné nielen na vytváranie veľkých celkov architektúry exteriérov a interiérov budov ale aj renovácie nábytku a drobné realizácie pri dokončení interiérov ako sú podhľady, sokle, vstupné riešenia.

dinoc_svietiaca_stena  dinoc_svietiaca_stena2  dinoc_vstup

Žiaden iný materiál neponúka vysokú odolnosť a zároveň úplnú tvarovateľnosť.

Ukážky využitia fólií DI-NOC v architektúre

V prípade záujmu o prezentáciu a bližšie zoznámenie sa s možnosťami týchto materiálov nás neváhajte kontaktovať

3m_dinoc_interierova_fasada1  3m_dinoc_interierova_fasada2  3m_dinoc_podhlad_1  3m_dinoc_renovacia1  3m_dinoc_stena1  3m_dinoc_stena2  3m_dinoc_vytah1

Katalógy 3M DI-NOC (PDF)

3m_dinoc_katalog2 3m_dinoc_katalog 3m_dinoc_katalog3