stereklama

CarWrap fólie


hood2Scotchprint 1080

Grafická fólia na polep vozidiel nielen prekrýva dvere, táto fólia otvára dvere. Ponúknite svojim zákazníkom skutočne osobitý dizajn pre ich automobil, kamión, či dokonca čln prostredníctvom tejto inovatívnej fólie v matnom a lesklom prevedení alebo 3D štruktúre.

Celoolep vozidiel – ľahko a rýchlo!

Kúpiť fólie 1080

Nezáleží na tom, koľko skúseností s polepom vozidiel máte, môžete byť expert ale aj začiatočník, ak používate fóliu 3M Scotchcal série 1080, budete prekvapený, aká je aplikácia fólie jednoduchá. Fólia je dostatočne široká, aby pokryla celú prednú kapotu vozidla bez potreby spojov. Tak budete môcť aplikovať fóliu nielen rýchlejšie, ale aj bez zbytočných rezov, ktoré môžu v najhoršom prípade poškriabať lak vozidla.

Povrchová úprava na úrovni autolaku a dlhá životnosť

Obrázková galéria

1080_matt_white_vinyl_2Nalepené auto s použitím tejto fólie je na nerozoznanie od lakovaného. Priehľadná krycia vrstva fólie Scotchcal série 1080 ponúka vzhľad autolaku. Zvyšuje lesk alebo matný vzhľad a ponúka dodatočnú ochranu voči UV-žiareniu, čo chráni farby fólie od predčasného vyblednutia. Priehľadná vrstva ďalej výrazne redukuje vznik a viditeľnosť škrabancov. Vďaka tomu si môžete byť istý, že fólia 3M Scotchcal série1080  dokáže obstáť v teste času.

V prípade záujmu o certifikované školenie na celoolep vášho vozidla nás neváhajte kontaktovať. kontakt

helma2Hrúbka (bez papiera a lepidla): 0,11 mm
Lepidlo: šedé polyakrylové, permanentné
Tepelná odolnosť: od -60˚C do +107˚C
Minimálna aplikačná teplota: +16˚C
Životnosť odborne prevedenej aplikácie pri
vertikálnom umiestnení v exteriéri (stredná Európa):
8 rokov


Pre správny výber farby si objednajte vzorkovník

sc1080_tabulkahelma1