baner web stahovanie

Home


Vítame vás na stránkach spoločnosti ideo s.r.o., autorizovaného distribútora produktov a riešení renomovaného výrobcu 3M.

Ponúkame vám kvalitné produkty zapojené do ucelených riešení!

 

3M TELEKOM - Telekomunikačné, dátové a optické siete

Od prepojenia dvoch koncových bodov až po metropolitné siete. Metalické, optické siete, telekomunikačné riešenia s 20 ročnou zárukou kvality prenosu. Ponúkame vám poradenstvo, dodávku pri realizácii vašich slaboprúdových projektov ako aj projekt management. 3M ako jeden z najvýznamnejších producentov v tejto oblasti na svete s množstvom vlastných patentovaných technológií je významný partner aj tých najväčších projektov.


3M ELEKTRO - Energetika a riešenia pre vysoké napätie

Najkvalitnejšie elektro pásky na svete, množstvo výnimočných technológií a patentov v elektro oblasti. Viac ako 50 ročná skúsenosť v prepojoch vysokého napätia, technológia primárnej ochrany zmršťovanej za studena a mnoho iných zaujímavých produktov v oblasti zvyšovania efektivity solárnych a fotovoltaických panelov. V elektro divízii, kde ide predovšetkým o zodpovednosť a kvalitu má 3M svoje nezastúpiteľné miesto.


3M ARCHITEKTÚRA - Interiérové dekorácie a riešenia pre dotvorenie architektúry

Fólie ako prostriedok nielen ako dekorácia skla ale ako prostriedok dotvorenia architektúry budov, interiérov a fasád predstavujú moderné a veľmi efektívne riešenie so zodpovedajúcou kvalitou a možnosťou obmeny. Ponúkame vám spoluprácu nielen v oblasti dodania materiálov ale aj poradenstva, návrhou a realizácie pre vaše zámery v interiérovom dizajne a dizajne budov.


3M GRAFIKA - Materiály pre Vaše grafické riešenia

3M ponúka úplné grafické riešenia pre všetky typy aplikácií ako branding vozového parku, celopolepy automobilov a reklama na dopravných prostriedkoch, architektonické riešenia, riešenia pre železnice a outdoorová a podlahová grafika. Je svetovou špičkou vo výrobe fólií, ktoré chránia displeje na elektronických produktoch, ako napríklad na monitoroch s plochou obrazovkou, mobilných telefónoch, PDA a LCD televízoroch. Grafika Scotchprint™ tak pomáha budovať a chrániť i Vašu značku.  


3M OBCHOD

Všetky výrobky a komponenty, ktoré ponúkame sú výlučne od renomovaného výrobcu spoločnosti 3M. 3M obchod má slúžiť nielen na zjednodušenie vašich nákupov spotrebného materiálu, ale aj na priblíženie veľkého sveta mimoriadne kvalitných a inovatívnych 3M produktov v najrozmanitejších oblastiach života.